Liebster Blog Award

11:45 Justyna K 2 Komentarzy

Witajcie kochani po tak długiej przerwie! 

Musicie mi wybaczyć, jednakże nowa praca i studia pochłonęły mnie całkowicie i po wieczornych powrotach do domu moim jedynym marzeniem jest odpoczynek i chwila dla siebie. Do Liebster Blog Award zostałam nominowana jakieś 3 miesiące temu dzięki uprzejmości zycieinspiruje.pl, której bloga wręcz uwielbiam. :)


No to do dzieła!

1. Co zainspirowało Cię do pisania bloga?
Głównym czynnikiem sprawczym była chęć do przeżywania swojego życia w jak najbardziej inspirujący sposób. Ponadto interesuję się fotografią i to tutaj chciałam przedstawiać swoje zdjęcia, które urozmaicałby moje wpisy. Niestety, gdy dostałam pracę i studiuję nadal dziennie ciężko mi wszystko połączyć, ale postaram się poprawić!
2. Co cenisz w ludziach najbardziej?
Może nie będę zbyt oryginalna, ale.... szczerość. Dla mnie jest to główny wyznacznik tego, czy z daną osobą jestem w dobrych stosunkach i utrzymuję z nią kontakt. Poza tym bardzo cenię w ludziach ambicje, motywację do działania, inspirowanie ludzi dookoła swoją pasją, zarażanie entuzjazmem. Lubię pozytywnych ludzi.
3. Najbardziej nietrafiony prezent, jaki kiedykolwiek dostałaś?
Hmmm.... lokówko-suszarka :D
4. Działasz od razu, czy zwlekasz?
Niestety czasem zdarza mi się odkładać dużo rzeczy na później, ale staram się z tym walczyć.
5. Książki czy ebooki?
Oczywiście, że książki!
6. 3 rzeczy, o których marzysz, aby zrobić w swoim życiu?
- Wybudować dom moich marzeń, pełen kwiatów i ślicznych bibelotów, który będzie pełen ciepła i miłości rodzinnej, oraz będzie zawsze otwarty dla innych.
- Marzę aby podróżować po świecie, zwiedzić całą Europę, pojechać w najpiękniejsze i mniej znane zakątki świata.
- Chciałabym także w przyszłości otworzyć swój własny biznes, a przy tym realizować siebie i swoje pasje.
7. Najbardziej denerwująca cecha u ludzi to?
HIPOKRYZJA! Aaaa... nie cierpię takich ludzi, mówią jedno, robią drugie, myślą trzecie. Nie lubię także ludzi, którzy się umawiają, czasem sami wychodzą z inicjatywą, a potem mają milion wymówek, dlaczego nie mogą się spotkać/czegoś zrobić etc.
8. Nocny marek czy ranny ptaszek?
Zdecydowanie ranny ptaszek, chociaż lubię posiedzieć także wieczorami, mimo to wstaję wcześnie :) 
9. Kto Cię inspiruje?
Uwielbiam oglądać Karolinę Baszak, jej vlogi, inspiracje, bardzo odpowiada mi jej "aura" i uważam, że jest godną naśladowania kobietą. Ponadto podziwiam urodę Kenzy, uwielbiam Anię Wendzikowską oraz Ellę Woodward :)
10. 1 przyjaciel czy 15 znajomych?
Oczywiście jeden przyjaciel, który zawsze jest przy nas i jesteśmy pewni, że jeśli będzie trzeba skoczy za nami w ogień. Każdego dnia jestem wdzięczna za moją kochaną przyjaciółkę, którą z miejsca pozdrawiam, Panno B.! 
11. 2 książki, które szczerze polecasz?
Potęga podświadomości oraz Bóg nigdy nie mruga :) 

Nominują każdą osobę, która ma tylko ochotę odpowiedzieć na powyższe pytania :) 


2 komentarze:

  1. Świetny wpis, też uwielbiam Karolinę Baszak dodałabym jeszcze Nissiax83, ponieważ ma swoje zasady i nie podąża ślepo za trendami.

    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Z miłą chęcią obserwuję :-)

    OdpowiedzUsuń